توصیه های برایان تریسی

توصیه های برایان تریسی برای افزایش اعتماد به نفس

بدون ديدگاه

حتما شما هم می خواهید به موفقیت های بزرگ برسید و شرط رسیدن به موفقیت را ابتدا اعتماد به نفس می دانید .در این مقاله از توصیه های برایان تریسی برای افزایش اعتماد به نفس استفاده کرده ایم و امیدواریم مفید واقع شود .

افزایش اعتماد به نفس به شما کمک می کند تا بتوانید زندگی ایده آلی را برای خود فراهم کنید همچنین می توانید در برابر مشکلات ایستادگی کنید زیرا باور دارید که می توانید از پس همه چیز برایید .

  • یکی از توصیه های برایان تریسی :خود باوری 

خود باوری می تواند زندگی شما را دچار تغییر کند

برایان تریسی قصد دارد تا با در میان گذاشتن تجربیات خود با شما مسیر زندگی شما را دگرگون کند .او مشاور هزاران شرکت در سراسر جهان است همچنین با برگزاری سمینارهای مختلف در سرتاسر جهان مخاطبان زیادی دارد .

توصیه های برایان تریسی همیشه مورد توجه افراد زیادی در کل جهان بوده است زیرا اکثر مردم می دانند که او یک سخنران حرفه ای و رهبری بی نظیر است که می تواند در زمینه های مختلف از جمله اقتصاد ،تاریخ ،سیاست و…مشاوره ارائه دهد .

توصیه ی برایان تریسی به شما این است که اعتقاد به خود و یا همان خود باوری می تواند زندگی شما را دگرگون کند ،به اعتقاد برایان تریسی خود باوری منجر به افزایش اعتماد به نفس می شود .

او از شما می پرسد چه چیزی در درون خود می بینید که به آن افتخار می کنید ؟ از نظر او اعتقاد درونی به خودتان سبب می شود تا از شکست نترسید و جرات پیدا کنید تا به رویاهای خود دست پیدا کنید .

  • ایمان به خود راهی برای افزایش اعتماد به نفس

اصلا نگران نباشید که اعتماد به نفس شما پایین است ،بلکه به نظر برایان تریسی جسارت و شجاعت شما سبب می شود تا بتوانید خود را به سطح بالاتر برسانید .

سعی کنید با خودتان روراست باشید و ارزشهای زندگی خود را بیابید .برای خودتان وقت بگذارید و به اعتقادات درونی خود بیندیشید .یکی از توصیه های برایان تریسی ایمان درونی به خودتان است .

به اعتقاد او اگر می خواهید اعتماد به نفستان افزایش پیدا کنید ابتدا باید ذهن خود را تغییر دهید تا بتوانید به هدف اصلی خود برسید .زمانیکه به خود ایمان دارید یعنی شجاعت انجام بزرگترین کارها را دارید و در نتیجه به اهداف خود می رسید .

توصیه های برایان تریسی

  • دست از سرزنش خود بردارید 

یکی از توصیه های برایان تریسی به شما این است که، دست از سرزنش خود بردارید و گفتگوهای منفی در رابطه با خود را از ذهن خود پاک کنید .به توصیه ی او افزایش اعتماد به نفس با ذهن ارتباط مستقیم دارد یعنی زمانی که ذهن شما درگیر افکار منفی باشید شما نمی توانید به خود باوری برسید .

سعی کنید همیشه یک آینه ی جیبی در کیف خود داشته باشید و در مواقعی که افکار منفی به سراغتان می آید به آن نگاه کنید ،سعی کنید بهترین خود را ببینید و از جملات مثبت برای خود استفاده کنید در این صورت ذهن شما تغییر خواهد کرد و اعتماد به نفس شما افزایش خواهد یافت .

  • از توصیه های برایان تریسی : توجه به پیشرفت 

به توصیه ی برایان تریسی یکی از راههای افزایش اعتماد به نفس توجه به اقدامات و پیشرفت های خودتان است اینکه بینید تا چه اندازه رشد کرده اید و موفقیت های خود را جشن بگیرید .

تلاش های خود را مد نظر بگیرید و به خودتان نمره بدهید و این را بدانید که اقدامات شما بازتاب درون شماست و اگر موفقیتی در زمینه ی کار و زندگی خود کسب کردید به خود افتخار کنید در این صورت اعتماد به نفس شما روز به روز افزایش پیدا می کند .

 

برای دیدن مطالب مرتبط بیشتر اینجا کلیک کنید

  تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.