سپاسگزاری

در هر کاری ابتدا نام خداوند را بیاورید

بدون ديدگاه

 

 در هر زمان که شما دوست گرامی روز خود را شروع می کنید باید در ابتدا ، آن روز را با یاد و نام خدا شروع کنید و در هر کاری ابتدا نام خداوند را بیاورید . در این کلیپ انگیزشی یاد می گیرسد یاد خداوند باعث موفقیت , آرامش و اجرای درست قانون جذب می شود .

.خداوند را در اولویت همه کارهای خود قرار دهید . هر چیزی که فکر می کنید هر چیزی که می‌بینید همه کارهایی که انجام می‌دهید همه با لطف خداوند است تنها چیزی که شما نیاز دارید تا هر چه میخواهید را دریافت کنید رحمت خداوند است.

 .بعضی ها آن را شانس می خوانند بعضی ها آن را فضل می نامند ممکن است شما آن را خدا بنامید اما در زندگی من هیچ سوالی وجود ندارد آن فضل همیشه وجود دارد مثل کسانی هستند که شما را راهنمایی میکند یا چیزهایی را به شما نشان می دهند تا شما را راهنمایی کند.

 .مطالب بالا بخشی از فایل انگیزشی است که در این پست برای شما قرار داده ایم، به نام ( در هر کاری اول خدا را بخوانید ) آیا تا به حال شده است که قبل از شروع کاری جدید احساس ترس و شکست خوردن داشته باشید.

 

خدا
خدا

آیا شده است در انجام کاری ناامید شده باشید ؟

 .زمانی که اتفاقات اینچنینی برای شما رخ می‌دهد در آن زمان چه کارهایی انجام می دهید؟

 .کاری که در ادیان مختلف گفته شده است زنده کردن یاد خدا می باشد که همه هستی به اراده او به وجود آمده است و اگر خداوند با شما باشد یاد او آرامش بخش دلهای شما است اگر از یاد خدا و ناامید شده اید و ناراحتی و نگرانی در کارهایتان روانه شده است چند دقیقه از وقت خود را برای گوش دادن به این فایل نگرش زیبا که در مورد یاد خداوند و زیبایی های او است قرار بدهید.

با آرزوی موفقیت  برای شما دوست گرامی

تهیه شده گروه سلام رویا

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.