افزایش درآمد

چگونه درآمد خود را افزایش دهیم ؟ |راههای افزایش درآمد

بدون ديدگاه

این باور غلط را دور بریزید که پول چرک کف دست است ،در عصر حاضر نبود پول بحران محسوب می شود و سبب می شود شما نتوانید نیازهای اولیه خود را برآورده کنید .افزایش درآمد یکی از دغدغه های هر فردی است که سبب می شود افراد برای دستیابی به این مهم به رقابت دست بزنند .

گروه انگیزشی اموزشی سلام رویا قصد دارد تا در این مقاله به بررسی راههایی برای رسیدن به افزایش درآمد بپردازد و امیدواریم این مقاله مورد پسند شما واقع شود همچنین شما میتوانید مقاله ی مربوط به موفقیت شغلی را نیز مورد مطالعه قرار دهید .

  • برای افزایش درآمد هدف گذاری کنید 

این مهم نیست که در چه جایگاهی هستید چیزی که برای افزایش درآمد اهمیت دارد هدف گذاری شما می باشد .شما باید اهداف خود ار مشخص کنید و دقیقا بدانید چه می خواهید .

مبلغ مورد نظر خود را یادداشت کنید و و برای آن زمانبندی کنید .این مهم نیست که جه زمانی طول میکشد تا شما به هدف خود برسید چیزی که اهمیت دارد این است که شما باید مصمم باشید که به هدف خود خواهید رسید .

همین حالا یک دفترچه ی یادداشت بردارید میزان افزایش درآمد خود را یادداشت کنید و سپس برایان قدم بردارید شما باید راههای مختلفی را امتحان کنید تا به هدف مورد نظر خود برسید .

افزایش درآمد

  • پس انداز کردن را از همین حالا شروع کنید 

شاید عجیب به نظر برسد اما واقعیت این است که تا نتوانید پس انداز کنید نمی توانید به افزایش درآمد برسید .پس انداز کردن مثل موتور محرکه ای می ماند که سبب می شود شما به سمت جلو رانده شوید .

کاری که پس انداز کردن با شما می کند این است که سبب می شود درون شما انگیزه ای قوی ایجاد شود و در نتیجه به راحتی می توانید برای پیشرفت قدم بردارید .

شما باید حساب همه ی پول های خود را داشته باشید و مقداری از درآمد خود را پس انداز کنید برای افزایش درآمد خود این کار از اهمیت زیادی برخوردار است پس همین حالا دست به کار شوید .

  • برای افزایش درآمد یک کارآفرین باشید 

شاید در فضای مجازی مشاهده کرده باشید که افرادی با هنرخود کارافرینی می کنند پس چرا شما در این مسیر قدم برنمی دارید.به تمام زاوایای وجودی خود سرک بکشید و استعدادهای نهفته ی خود را کشف کنید .

شاید در حال حاضر کارمند باشید و فکر کنید همین میزان حقوق کفاف زندگی شما را می دهد اما این کافی نیست شما نیز دوست دارید به افزایش درآمد برسید و شاید این مهم در خلاقیت شما نهفته باشید .

همین حالا شروع کنید خودتان را باور داشته باشید و از هنر خود پول در بیاورید .می توانید از تبلیغات موثر استفاده کنید  و کار خود را به افرادی که تقاضا دارند عرضه کنید .شاید در ابتدا با شکست مواجه شوید اما در دراز مدت حتما نتیجه ی مطلوب را خواهید گرفت .

شما برای رسیدن به موفقیت شغلی باید ابتدا یک کارآفرین موفق باشید و ایده های نو و خلاقانه را به کار ببرید .

  • از تجسم خلاق برای افزایش درآمد استفاده کنید 

ذهن شما مانند یک کامپیوتر قوی عمل می کنید یعنی شما هر داده ای که به آن بدهید دقیقا مشابه آن را به شما تحویل خواهد داد حال اگر باور درستی نسبت به پول و افزایش درآمد داشته باشید در نتیجه در دنیای بیرون نیز این تصویر ذهنی شما محقق خواهد شد .

تجسم خلاق یکی از راههای موثر برای رسیدن به اهداف و خواسته های درونی شما است ،شما زمانی که تجسم میکنید میتوانید خواسته های خود را تحقق یافته ببینید .

بهتر است برای تجسم خلاق زمانهایی را در نظر بگیرید که ذهن شما کاملا در آرامش به سر می برد ،سپس چشم های خود را ببنید و خواسته ی خود را مجسم کنید .

تصویر ذهنی شما سبب می شود خواسته ی شما زودتر محقق شود ،البته این را بدانید که تنها تجسم خلاق موثر نخواهد بود بلکه شما باید قدم های اساسی بردارید .

برای دیدن مطالب مرتبط بیشتر اینجا کلیک کنید  

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.