موفقیت

رازهای موفقیت و شکست – باب پراکتور

بدون ديدگاه

رازهای موفقیت و شکست از باب پراکتور . باب پراکتور در این فیلم آموزشی درباره ی این موضوع صحبت می کند که بهترین تعریف از موفقیت و یا شکست در زندگی و در کار چه چیزی است . او م یگوید موفقیت یک حرکت صعودی و آرام به سمت اهداف می باشد . او  در این ویدیو، این حرکت صعودی و آرام را توضیح می دهد و راه رسیدن به اهداف را برای ما بازگو می کند . او همچنین در مورد شکست و چگونگی رهایی از آن به صورت کامل در این فایل برای شما تعاریف و توضیحاتی را ارائه می دهد.

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فایل مورد نظرتان را دریافت کنید


موفقیت

باب پراکتور کیست؟ باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده می باشد. او نه تنها به عنوان یکی از اساتید موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف در دنیا می باشد رياد ، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ که امکان تقویت، رشد، و رسدن به اهداف را در این جهانی که دائماً در حال تغییراست را فراهم می‌کند .

نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف و هم معنی با موفقیت است. خیلی قبل از اینکه باب پراکتور را در فیلم راز بشناسند ، او را به عنوان یکی از سوپراستارهای قلمرو موفقیت به حساب می آوردند او یک شخصیت افسانه‌ای در جهان پیشرفت شخصی می باشد به خاطر تحقیقات گسترده ای که در ضمینه قانون جذب انجام داده است.

باب پراکتور، وارث و میراثدار علم مدرن موفقیت در دنیا می باشد که توسط اندرو کارنگیِ سرمایه‌گذار آمریکایی پایه‌ریزی شد. باب پراکتور برای بیش از ۴۰ سال است که با کمک به افراد برای ایجاد زندگی‌های بهتر و ایجاد رابطه ای مفیدتر و آگاهی معنوی را به عنوان هدف خودش قرار داده است. باب پراکتور به عنوان یکی از معروف‌ترین سخنرانان در زمینه رسیدن به استقلال مالی در جهان شناخته می‌شود. او به خاطر سبک الهام‌بخش و انگیزه دهنده خودش در دنیا شناخته شده است. تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا  برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.