قدرت نامحدود ذهن

چگونه به قدرت نامحدود ذهن خود پی ببریم ؟ | قدرت نامحدود ذهن

بدون ديدگاه

در این مقاله سعی داریم تا به بررسی قدرت نامحدود ذهن بپردازیم .یادگیری به عنوان یکی از ضرورت های زندگی روزمره ی ما ،نیاز به توجه به قدرت نامحدود ذهن را چند برابر می کند .

در طول زندگی ما ذهن ما به وسیله ی قدرت بی انتهای خود می تواند به توسعه و ارتقای آگاهی فردی و جمعی ما کمک کند .حال چه اتفاقی می تواند که یک سری از افراد می توانند از ذهن خود بیشترین استفاده را ببرند و حال آنکه بیشتر مردم از ده درصد مغز خود نیز استفاده نمیکنند .

  • قدرت ذهن راهی برای رسیدن به آرزوها 

شما به وسیله ی قدرت ذهن خود می توانید به آرزوهای خود برسید . ذهن شما منبع انرژی است انرژی که می توانید از طریق آن زندگی خود را دگرگون کنید .حال این سوال برای شما پیش می آید که چگونه می توانیم به وسیله ی قدرت نامحدود ذهن خود زندگی خود را تغییر دهید .

افکار شما سبب می شود که ذهن ناخودآگاه شما تحت تاثیر قرار بگیرد .شما از طریق تغییر سبک زندگی خود می توانید بر ذهن خود تاثیر بگذارید در این صورت افکار شما تغییر می کند و ذهن ناخودآگاه شما نیز دچار تغییر می شود .

شما می توانید به وسیله ی ذهن خود هر چیزی را که می خواهید خلق کنید کافی است تمرکز کنید و سپس به ذهن خود فرمان دهید .از آنجایی که جنس ارتعاشات ذهن از نوع انرژی است و کائنات نیز دارای انرژی هستند ،بنابراین فرکانس های هم سطح یکدیگر را جذب می کنند بنابراین خواسته های شما به واسطه ی قدرت نامحدود ذهن شما تحقق پیدا می کند .

قدرت نامحدود ذهن

  • افکار آگاهانه ذهن شما را برنامه ریزی می کند 

چیزی که میان انسانها تفاوت ایجاد می کند طرز تفکر آنهاست شما به واسطه ی اندیشه ی خود می توانید زندگی خود را دچار تغییر کنید .افکار آگاهانه ای که در طول روز از ذهن ما می گذرد سبب می شود تا ذهن ناخودآگاه ما برنامه ریزی شود .

نکته ی مهمی که دارای اهمیت است این است که تفکرات روزانه ی شما سبب می شود تا ناخوداگاه شما همان گونه شکل بگیرد بنابراین شما باید کنترل افکار آگاهانه ی  خود را بدست بگیرید و سپس از این طریق ذهن ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید .

در صورت داشتن افکار منفی ذهن ناخوداگاه شما نیز روند منفی را پیش می گیرد و با ارسال فرکانس های منفی انرژی های منفی را جذب می کند بنابراین به کار بردن جملات منفی حتی کم ،می تواند قدرت نامحدود ذهن شما را تحت تاثیر قرار دهد و در نتیجه کل زندگی شما را دارای اثری سوء خواهد کرد .

برای کنترل افکار خود می توانید از جملات انگیزشی مثبت استفاده کنید از جملاتی نظیر <من می توانم > .در این صورت ذهن نامحدد شما به طور ناخوداگاه تحت تاثیر قرار می گیرد به طوری که پس از مدتی ناخوداگاه شما در کنترل شما در خواهد آمد و از این طریق می توانید رویاهای خود را تحقق بخشید .

  • قدرت ذهن قدرت ایجاد فرصت ها 

یکی از موثرترین و قدرتمند ترین ابزاری که انسان در اختیار دارد قدرت ذهن است .شما به وسیله ی این قدرت می توانید موفقیت یا شکست خود را رقم بزنید .ایجاد فرصت ها و یا موانع از توانایی های قدرت نامحدود ذهن است .

تخیل و خلاقیت سبب می شود تا قدرت ذهن شما افزایش پیدا کند و در نتیجه واقعیت های زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد .

تفکر شما مایه ی اصلی قدرت ذهن شماست که با تمرکز و خلاقیت تقویت می شوند .افکار قدرتمند می توانند فرصت ها و یا موانع را ایجاد کنند .قدرت ذهن از تصویرهای ذهنی و تفکر و اندیشه ی شما تشکیل شده است .

بنابراین تفکر شما مسئولیت اتفاقات زندگی شما را به عهده دارد و از این طریق می تواند فرصت ها و موانع را برای شما ایجاد کند .

 

برای دیدن مطالب مرتبط بیشتر اینجا کلیک کنید  

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.