دلایل نرسیدن به خواسته ها

چرا به خواسته های خود نمی رسیم ؟ | نرسیدن به خواسته ها

بدون ديدگاه

حتما شما هم مثل من از خود سوال می پرسید که نرسیدن به خواسته ها  چیست ؟ چه اتفاقی می افتد که با وجود تلاش های بسیار نمی توانیم به موفقیت برسیم و مدام در جا می زنیم ؟

در این مقاله به بررسی دلایل نرسیدن به خواسته ها می پردازیم و امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شود .

  • چرا مسائل غیر قابل حل می شوند ؟

حتما برای برای شما نیز اتفاق افتاده است که با وجود تلاش های زیاد باز شکست می خورید و نا امیدی تمام وجود شما را فرا می گیرد .شما از خود می پرسید دلیل  نرسیدن به خواسته ها چیست ؟

اینکه چرا مسائل به یکباره غیر قابل حل می شوند و انگار تمام کائنات دست به دست هم داده اند تا شما به اهداف خود نرسید .

چیزیی که مسائل را برای شما سخت و غیر قابل حل می کند در بیرون از شما وجود ندارد بلکه راه حل تمام مسائل در درون خود شما نهفته است .ما انسانها به خاطر عدم شناخت وجود خودمان نمی توانیم مسائل را حل و فصل کنیم .

با حل نکردن مسائل ،به دیگران رجوع می کنیم و احساس نیاز به دیگران یکی از دلایل نرسیدن به خواسته ها است . اگر می خواهید به موفقیت برسید باید بتوانید مسائل غیر قابل حل را حل بکنید و با مراجعه به درون خود راه حلی برای مشکلات خود پیدا کنید .

  • یکی از دلایل نرسیدن به خواسته ها نداشتن صبر است

اگر بسیاری از ما این حرف را به گوش بسپاریم متوجه خواهیم شد که بسیاری از مشکلاتمان حل خواهد شد اینکه زمان مرحم بسیاری از زخم هاست و اگر صبور باشیم می توانیم نتیجه ی دلخواه را بگیریم  . یک دلیل نرسیدن به خواسته ها نداشتن صبر است .

تصور کنید شما یک دانه می کارید و میخواهید بعد از مدتی ثمر دهد اگر صبور نباشید و مرتب به دانه آب دهید در مدت کوتاهی متوجه می شود که دانه پوسیده است .در زندگی نیز خواسته های ما به همین صورت است اگر صبور نباشیم نمی توانیم به خواسته های خود برسیم .

  • اعتقادی برای رسیدن به خواسته هایمان نداریم

من مدت زیادی در حال تکاپو بودم و از اینکه نمی توانستم به خواسته هایم برسم ناراحت بودم .دلایل نرسیدن به خواسته ها را مدام جستجو می کردم اما دلیل قابل توجهی پیدا نمیکردم تا اینکه روزی با خودم خلوت کردم .

من در خلوت خود دلایل نرسیدن به خواسته ها را مرور کردم و از خودم پرسیدم که چرا با وجود تلاش زیاد باز هم شکست می خورم ؟ در جایی خوانده بودم که اگر اعتقادی به رسیدن به موفقیت نداشته باسیم قطعا موفق نخواهیم شد .

با انجام مراقبه در طبیعت در یافتم که کائنات میتوانند مرا به خواسته هایم برسانند کافی است که  اعتقاد و باور قلبی داشته باشم و با تمام وجودم درخواست کنم در این صورت به هر چه بخواهم می رسم .

  • مدام ازجملات منفی استفاده می کنید

یکی از دلایل نرسیدن به خواسته ها استفاده از جملات منفی است .شما با استفاده از جملات منفی نرسیدن و شکست خوردن را جذب می کنید .قانون جذب به شما می گوید که شما با کلام خود موفقیت و یا شکست خود را جذب می کنید .

از آنجایی کلمات از جنس انرژی هستند شما با کلمات خود می توانید زندگی خود را دگرگون کنید .پس به جای استفاده از جملات منفی مثبت ها را جایگزین کنید .مثلا مدام نگوید “نمی توانم بلکه بگویید من از پس همه چیز برمی آیم “.

 

  • فقط در مورد موفقیت صحبت می کنید

یکی از دلایل نرسیدن به خواسته ها عمل نکردن است ،اینکه شمامدام در مورد اهداف خود صحبت می کنید بدون اینکه قدمی بردارید دراین صورت شکست می خورید و هیچ گاه به موفقیت نمی رسید .

برای اینکه بتوانید موفقیت خود را رقم بزنید باید به جای حرف زدن عمل کنید و به دنبال راهکارهایی بگردید که مسیر موفقیت شما را هموار می کند .

 

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

برای دیدن مطالب مرتبط بیشتر اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.