چگونه عادت های خوب خود را توسعه دهید

چگونه عادت های خوب خود را توسعه دهید

بدون ديدگاه

 

چگونه ما باید تصویری که از زندگی خودمان داریم را بهبود ببخشیم ؟ و یا چه کاری باید انجام دهیم تا زندگی بهتر و زیباتری را تجربه کنیم ؟ اگر راهی باشد تا زندگی که سالیان ، سال آرزوی داشتن آن را داریم را داشته باشیم ، آیا حاضر هستیم که برای داشتن آن زندگی، خودمان  تغییر کنیم ؟ در فیلم آموزشی باب پراکتور راهی را به شما آموزش می دهد تا به بوسیله تغییر دادن عادت های خود بتوانید زندگی خود را بهبود ببخشید  و راه رسیدن به اهدافتان را بدست آورید .

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فایل مورد نظرتان را به صورت کامل دریافت کنید

چگونه عادت های خوب خود را توسعه دهید

باب پراکتو کیست؟ باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده می باشد. او نه تنها به عنوان یکی از اساتید موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف در دنیا می باشد رياد ، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ که امکان تقویت، رشد، و رسدن به اهداف را در این جهانی که دائماً در حال تغییراست را فراهم می‌کند . نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف و هم معنی با موفقیت است. خیلی قبل از اینکه باب پراکتور را در فیلم راز بشناسند ، او را به عنوان یکی از سوپراستارهای قلمرو موفقیت به حساب می آوردند او یک شخصیت افسانه‌ای در جهان پیشرفت شخصی می باشد به خاطر تحقیقات گسترده ای که در ضمینه قانون جذب انجام داده است. باب پراکتور، وارث و میراثدار علم مدرن موفقیت در دنیا می باشد که توسط اندرو کارنگیِ سرمایه‌گذار آمریکایی پایه‌ریزی شد. باب پراکتور برای بیش از ۴۰ سال است که با کمک به افراد برای ایجاد زندگی‌های بهتر و ایجاد رابطه ای مفیدتر و آگاهی معنوی را به عنوان هدف خودش قرار داده است. باب پراکتور به عنوان یکی از معروف‌ترین سخنرانان در زمینه رسیدن به استقلال مالی در جهان شناخته می‌شود. او به خاطر سبک الهام‌بخش و انگیزه دهنده خودش در دنیا شناخته شده است.

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.