مغناطیس جذب پول

۶ ساختار ذهنی و راز ی که شما را به مغناطیسم موفقیت تبدیل می کند

بدون ديدگاه

ساختار ذهنی انسان به گونه ای تشگیل شده است که می تواند مانند یک آهن روبا هر آنچه که فکر می کنید را به سمت خود جذب کند که در علم موفقیت این مورد را قانون جذب می نامیم . ۶ ساختار ذهنی و راز ی که شما را به مغناطیسم قانون جذب تبدیل می کند و باعث می شود تا شما با ذهنیت درست و آرامش کامل به هرآنچه که نیاز دارید دست یابید و باعت بوجود آمدن افکار مثبت در شما می شود .

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فایل مورد نظرتان را به صورت کامل دریافت کنید

[/

 

مغناطیس جذب پول
مغناطیس جذب پول

قانون جذب در فلسفهٔ اندیشه نوین در اصل باوری است که طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، مردم می‌توانند تجربه‌های مثبت یا منفی را به زندگی خویش وارد کنند و آن تجربیات را تجربه کنند. این باور بر اساس این ایده‌ درست شده است که مردم و افکارشان هر دو از «انرژی خالص» ساخته شده‌اند و از طریق فرایند «انرژی‌های همانند، همدیگر را جذب می‌کنند» شخص می‌تواند سلامت، رفاه و روابط شخصی خویش را ارتقا بخشد و چنین چیزهایی را در زندگی خود تجربه کند. باور به فرضیه جذب بر این ایده بوجود آمده است که مردم و افکارشان از «انرژی خالص» ساخته شده‌اند، و از آنجا که «انرژی‌های مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند»، شخص می‌تواند با «افکار مثبت» سلامتی، ثروت و ارتباطات فردی اش را بهبود بخشد و چیزهایی که مایل است در زندگی خودش داشته باشد را به شمت خود جذب کند. نویسندگان جنبش اندیشه نو و قانون جذب بر این باورن هستند که قانون جذب همیشه فعال است و تجارب و شرایط هر فرد را بر اساس افکار غالب وی یا تمایلات و انتظاراتش، رقم می‌زند. چارلز هانال در کتابش با عنوان سیستم شاه کلید شوید(۱۹۱۲)، می‌نویسد: بدون شک قانون جذب شرایط شما، محیط شما و تجارب شما در زندگی را بر اساس عادات، خصوصیات و رویکرد ذهنی که غالبا شما دارید، رقم می‌زند.  رالف تراین در کتابش با عنوان با بی‌نهایت تنظیم شوید (۱۸۹۷)، می‌نویسد: قانون جذب یک قانون کیهانی هست که شامل تمام اعمال می‌شود که ما هر روز انجام می دهیم و طبق این قانون ما هرچیزی که می‌طلبیم یا انتظارش را داریم جذب می‌کنیم.  انتظار چیزی را داشته باشید که می‌طلبید، سپس آنچه که آرزویش را دارید، جذب می‌کنید.

برای دیدن مطالب مرتبط بیشتر اینجا کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.