اثر مرکب

اثر مرکب

بدون ديدگاه

اثر مرکب :

در اصل، این فیلم خلاصه ای از کتاب ماندگار دارن هاردی با نام « اثر مرکب » می باشد. که به شما یاد می دهد چگونه از قانون جذب برای موفقیت و بدست آوردن آرامش استفاده کنید .

اثر مرکب این اصل را برای شما تداعی می کند که پاداش های بزرگ از طریق مجموعه ای از انتخاب های کوچک و هوشمندانه ما بوجود می آیند. یعنی شما با قدم هایی کوچک و نا چیز ، به نتایج بزرگی می توانید دست پیدا کنید.

سمینار اثر مرکب، حاوی آموزش روش‌هایی است که با پیاده سازی آن شما می‌توانید اهدافی را که خیلی دور از دسترس به‌نظر می‌رسند را محقق کنید و به آنها دست پیدا کنید.

 دارن هاردی در این سمینار سعی دارد به مخاطبان خود این موضوع را  بیاموزد که چگونه تصمیم‌های کوچک و به‌ظاهر کم‌اهمیت امروزشما، می تواند موفقیت‌ها و شکست‌های بزرگ زندگی شما را رقم بزند.

 به تلاش خودتان در راه راه رسیدن به موفقیت ادامه دهید و صبر کنید و باور داشته باشید که در آینده یک سونامی عظیم موفقیت در انتظار شماست.

 

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فیلم مربوط به صفحه را به صورت کامل دریافت کنید

اثر مرکب
اثر مرکب

دارن هاردی کیست؟

دارن هاردی نویسندۀ ۴۷ سالۀ آمریکایی و برندۀ جایزۀ تاثیرگزارترین سخنران سال ۲۰۱۶ میلادی از طرف انجمن ملی سخنرانان برتر می باشد.

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران دوره های موفقیت، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.

او اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد و در سپتامبر سال ۲۰۰۷ ناشر و سردبیر مجله موفقیت شد. او در سال ۲۰۱۵ هاردی اعلام کرد به دنبال فرصت‌های جدید مجله موفقیت را ترک کرده است.

دارن هاردی در سال ۲۰۱۰ اثر مرکب را نوشت. کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد.وی در سال ۲۰۱۵کتاب ترن هوایی کارآفرینی را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

از دارن هاردی کتاب‌های زیادی منتشر شده که عبارتند از:

اثر مرکب

ترن هوایی کارآفرینی

امسال تکرار نخواهد شد

استثنا باشید!

دارن هاردی تصمیم دارد به خوانندگان کتابش این جمله را تلقین کند که “تصمیمات کوچک و جزئیات، بیش از آنکه فکر می کنیم در موفقیتِ ما تاثیر دارند”. دارن هاردی در سال ۲۰۰۱ زندگی مشترکش با جورجیا را آغاز کرد و او در حال حاضر در  کالیفرنیا به همراه همسرش زندگی می کند.

دارن هاردی که هم اکنون ۴۷ سال دارد و متولد سال۱۳۴۹ می باشد.

تهیه شده توسط گروه سلام رویا

یرای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.