کارآفرینی و تاثیر آن بر نگاه های اقتصادی

جم – اقتصاد امروز – کار آفرینی و تاثیر بر بنگاه های اقتصادی

بدون ديدگاه

تمام آن چیزی که امروز به آن می پردازیم و آن را به عنوان یک کار  و یا شغل برای خودمان انتخاب کرده ایم نتیجه ایجاد کردن و به وجود آوردن آن شغل و کار در زمانی خاص بوده است و یا به عبارت دیگر این شغل ها و کارها نتیجه فعالیت  کسانی می باشد که یک شغل یا کاری را ایجاد کرده‌اند که به آن افراد کارآفرین گفته می شود . حال کار آفرینی و تاثیر بر بنگاه های اقتصادی چگونه ایجاد می شود.

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فیلم مربوط به صفحه را به صورت کامل دریافت کنید

کارآفرینی و تاثیر آن بر نگاه های اقتصادی
کارآفرینی و تاثیر آن بر نگاه های اقتصادی

کارآفرینی یعنی اینکه ما یک شغل یا کاری را به وجود می آوریم و به کمک دیگران آن را انجام می دهد و تعدادی از افراد را به شیک برای شام کاری را به وجود می آوریم . خیلی از افراد بر این عقیده هستند که کارآفرینی کاری بسیار دشوار و سخت می باشد زیرا شما در ابتدای امر هیچ چیزی  ندارید و و به اصطلاح از صفر مطلق کار را شروع می‌کنید و به پیش می برید تا به آن نتیجه ای که می خواهید برسید .در اصل این عقیده کاملاً درست است به خاطر همین هم بسیاری از افراد به جای اینکه به کارآفرینی روز بیاورند و آن را انجام دهند بیشتر مایل هستند تا برای دیگران کار کنند و به اصطلاح کارمند شوند . اینکه چگونه می توانیم کارآفرین شویم و این کارآفرینی در اصل چه تاثیری بر  اقتصاد خرد و کلان کشور ما دارد را بررسی می کند . جناب آقای کیا  منوچهری یکی از کارشناسان  زبده در زمینه بازاریابی و تعداد می باشد در این باره به صورت کامل برای شما توضیح می دهم .

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.