چگونه در کار خود تداوم داشته باشیم؟

چگونه در کار خود تداوم داشته باشیم ؟

بدون ديدگاه

در این فیلم آموزشی باب پراکتور به شما آموزش هایی را یاد می دهد که بوسیله آنها بتوانید به آنچه از کارتان مد نظر دارید دست پیدا کنید و بهشما این نکته را آموزش می دهد که چگونه در کار خود تداوم داشته باشیم .

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فایل مورد نظرتان را دریافت کنید

چگونه در کار خود تداوم داشته باشیم؟
چگونه در کار خود تداوم داشته باشیم؟

پیگیری ، پیگیری ، و پیگیری این سه شرط موفقیت در هر کار و فعالیتی است . شما برای رسیدن به موفقیت باید در کاری که انجام می دهید تداوم و پیگیری داشته باشید ولی خیلی افراد زمانی که به اولین مشکل و مساله در کارشان بر می خورند سریع از کار خود کنار می کشند و آن را رها می کنند و همیشه این ناله را سر می دهند که چرا ما در هیچ کاری موفق نمی شویم . حال سوالی که مطرح می شود این است که چگونه در کار خود تداوم داشته باشیم ؟

باب پراکتو کیست؟

باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده می باشد. او نه تنها به عنوان یکی از اساتید موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف در دنیا می باشد ، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ که امکان تقویت، رشد، و رسیدن به اهداف را در این جهانی که دائماً در حال تغییراست را فراهم می‌کند . نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف و هم معنی با موفقیت است. خیلی قبل از اینکه باب پراکتور را در فیلم راز بشناسند ، او را به عنوان یکی از سوپراستارهای قلمرو موفقیت به حساب می آوردند او یک شخصیت افسانه‌ای در جهان پیشرفت شخصی می باشد به خاطر تحقیقات گسترده ای که در ضمینه قانون جذب انجام داده است. باب پراکتور، وارث و میراثدار علم مدرن موفقیت در دنیا می باشد که توسط اندرو کارنگیِ سرمایه‌گذار آمریکایی پایه‌ریزی شد. باب پراکتور برای بیش از ۴۰ سال است که با کمک به افراد برای ایجاد زندگی‌های بهتر و ایجاد رابطه ای مفیدتر و آگاهی معنوی را به عنوان هدف خودش قرار داده است. باب پراکتور به عنوان یکی از معروف‌ترین سخنرانان در زمینه رسیدن به استقلال مالی در جهان شناخته می‌شود. او به خاطر سبک الهام‌بخش و انگیزه دهنده خودش در دنیا شناخته شده است.

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

برای دیدن مطالب مرتبط بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.