چگونه-درآمد-خود-را-افزایش-دهیم

چگونه درآمد خود را افزایش دهیم

بدون ديدگاه

مهارت تفکر کرن مهارتی کاربردی در زندگی افراد می باشد که آن را در مدارس و دانشگاه ها آموزش نمی دهند و جواب سوال چگونه درآمد خود را افزایش دهیم همیشه با تفکر خلاق و درست حاصل می شود . زیرا این مهارت باعث می شود تا افراد در مورد اتفاقات پیرامون خود فکر کنند ونسبت به آنها از خود واکنش هایی را بروز دهند و این موضوع  خلاف چیزی است که سیاست مداران و حاکمان کشورها خواهان آن باشند و به همین خاطر آموزش مهارت چگونگی فکر کردن را هرگز در مدارس و آموزشگاه ها یاد نمی دهند . در این فیلم آموزشی باب پراکتور به شما یاد می دهد که چگونه مهارت تفکر کردن را بدست آورید و از آن در زندگی خود استفاده کنید تا به آنچه می خواهید دست پیدا کنید.

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فایل مورد نظرتان را به صورت کامل دریافت کنید

چگونه درآمد خود را افزایش دهید
چگونه درآمد خود را افزایش دهید

باب پراکتور کیست؟ باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده می باشد. او نه تنها به عنوان یکی از اساتید موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف در دنیا می باشد رياد ، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ که امکان تقویت، رشد، و رسدن به اهداف را در این جهانی که دائماً در حال تغییراست را فراهم می‌کند . نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف و هم معنی با موفقیت است. خیلی قبل از اینکه باب پراکتور را در فیلم راز بشناسند ، او را به عنوان یکی از سوپراستارهای قلمرو موفقیت به حساب می آوردند او یک شخصیت افسانه‌ای در جهان پیشرفت شخصی می باشد به خاطر تحقیقات گسترده ای که در ضمینه قانون جذب انجام داده است. باب پراکتور، میراث دار علم مدرن موفقیت در دنیا می باشد که توسط اندرو کارنگیِ سرمایه‌گذار آمریکایی پایه‌ریزی شد. باب پراکتور برای بیش از ۴۰ سال است که با کمک به افراد برای ایجاد زندگی‌های بهتر و ایجاد رابطه ای مفیدتر و آگاهی معنوی را به عنوان هدف خودش قرار داده است. باب پراکتور به عنوان یکی از معروف‌ترین سخنرانان در زمینه رسیدن به استقلال مالی در جهان شناخته می‌شود. او به خاطر سبک الهام‌بخش و انگیزه دهنده خودش در دنیا شناخته شده است.

ارایه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.