برنامه ریزی ذهن شما برای موفقیت در MLM

برنامه ریزی ذهن شما برای موفقیت در MLM

بدون ديدگاه

 

بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چندسطحی ، نوعی شیوهٔ فروش است که در آن کمپانی‌ها محصولات و کالاهای خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می‌رسانند، و مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی کنند و سود بگیرند. درآمد در بازاریابی شبکه‌ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه کسب می‌شود. برنامه ریزی ذهن شما برای موفقیت در MLM باید چگونه باشد تا به نتایجی که مد نظرتان است دست پیدا کنید .

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فایل مورد نظرتان را به صورت کامل دریافت کنید

برنامه ریزی ذهن شما برای موفقیت در MLM
برنامه ریزی ذهن شما برای موفقیت در MLM

شرکت های هرمی:

دولت به دلیل این که، این نوع فعالیت یعنی فعالیت های هرمی خسارات بسیار زیادی به کشور و همچنین مردم ایران وارد کرده است مانند خروج ارز از ایران و … ، فعالیت در این نوع شرکت ها را غبر قانونی اعلام کرده و با اشخاصی که در این شرکت ها به کار مشغول هستند به شدت برخورد قانونی می شود. یکی از راه هایی که می توان به این نکته پی برد که آیا شرکت مورد نظر هرمی است یا نه ؟ به این شکل می باشد که شما در هر سطح با یایه تعداد مشخصی از اعضا  را می توانید قرار دهید و بیشتر ار این تعداد در آن سطح یا لایه نمی توانید عضو جدیدی قرار دهید .[/vc_column_text][vc_column_text]به طور مثال : شما در سطح اول خود فقط دو نفر می توانید عضو بگیرید و از نفر سومی که به عضویت سطح یک شما در می آید هیچ درآمدی نمی توانید بدست آورید و به همین شکل برای تمام اعضای تیم شما هم این قانون پابرجا می باشد. در این فایل صوتی که از طرف کپین بازاریابی شبکه ای ایران است شما دوست گرامی می تواند متوجه تفاوتهای بین این دو شرکت شوید و همچنین متوجه این موضوع شوید که چگونه می توانیدفعالیت های هرمی را از بازاریابی شبکه ای جدا کنید تا در دام فعالیت های هرمی که به شدت مخرب هستند نیوفتید.

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.