سرنوشت صدایتان می زند

سرنوشت صدایتان می زند

بدون ديدگاه

در این فایل زیبا جول اوستین با انرژی تمام و بسیار زیبا این موضوع را به دیگران گوشزد می کند که سرنوشت هر شخصی او را صدا می زند تا هرچه زودتر به سمت سرنوشتتان حرکت کنید و به شما یاد می دهد که سرنوشت از چه طریق و چگونه این پیام ها را به شما دوست گرامی می دهد تا به سمتش حرکت کنید . شما با استفاده از آموزش های جول اوستین و استفاده از قانون جذب می توانید به آن موفقیت  آرامش ی که مد نظرتان است دست یابید.

 

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فایل مورد نظرتان را دریافت کنید

سرنوشت صدایتان می زند
سرنوشت صدایتان می زند

درباره سخنران :

جول اسکات اوستین که همه او را با نام جول اوستین می شناسند در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است او یک واعظ و کشیش تلویزیونی ، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود می باشد . این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکا است .

خطابه‌ها سخنرانی های جول استین در تلویزیونی او در شبکه های مجازی توسط بیشتر از ۷ میلیون بیننده در هفته و یا به عبارت دیگر در بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا دیده می‌شود .

او نویسنده هفت کتاب پر فروش در نیویورک تایمز می باشد. مردم جهان جول اوستین را با نام مستعار “کشیش خنده رو “ می‌شناسند.

جول اوستین در سایتش، خود را متعهد به کمک به مردم در تمام حوزه های زندگی کرده است و او معتقد است که عشق بدون قید و شرط و همچنین امید بی پایان برای رابطه شخصی با عیسی مسیح بوجود می آید .

او در قسمت دیگری در معرفی خودش اظهار داشته که: ما این امید را با دیگران به اشتراک می گذاریم که با ارائه نیازهای اساسی مانند غذا، لباس و وسایل پزشکی به کسانی که نیاز دارند زندگی بهتری را برای خود و دیگران می سازیم . ما از تلویزیون، اینترنت، پادکست ها و دیگر فناوری های جدید استفاده می کنیم تا سخنان روح بخش کتاب انجیل را به گوش همه مردم دنیا برسانیم .

تهیه شده توسط گروه سلام رویا

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.