راز موفقیت آنتونی رابینز

راز موفقیت آنتونی رابینز چیست ؟ | زندگی نامه ی آنتونی رابینز

بدون ديدگاه

حتما شما هم از آنتونی رابینز درسهایی در طول زندگی تان فراگرفته اید .دانستن راز موفقیت آنتونی رابینز سبب می شود تا شما بتوانید زندگی خود را تغییر دهید .آنتونی رابینز مربی و سخنران انگیزشی خبره ای است که با تجربه ی چندین ساله ی خود زندگی بسیاری از انسانها را متحول کرده است .

با ما همراه باشید تا در این مقاله در مورد راز موفقیت آنتونی رابینز و همجنین زندگی نامه ی او اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

  • زندگی نامه ی آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در فوریه ی ۱۹۶۰ در ولایت گلدنورای کالیفرنیا در یک خانواده ی فقیر به دنیا آمد. آنتونی رابینز در دوران جوانی متوجه شد که استعداد بی نظیری در سخنرانی دارد .

بنابرین او تصمیم گرفت تا آثار نویسندگانی همچون رالف والدو امرسون و دیل کارنگی را مطالعه کند و از آنها الهام بگیرد .او به دانشگاه نرفت بلکه با شرکت در سخنرانی ها و سمینارها خود را تبدیل به یک فرد موفق در زمینه ی سخنرانی کرد .

او با زبان شناسان و برنامه نویسان ارتباط برقرار کرد و از تجربه های آنها استفاده کرد . راز موفقیت آنتونی رابینز در تجربه های ناب او نهفته است .او در دهه ی ۱۹۸۰ سمینارهای خود را برگزار کرد .

آنتونی با استفاده از برنامه هایی نظیر راه رفتن روی زغال بر روی اعتماد به نفس مخاطبان خود تاثیر گذاشت .به طوری که بعد از سمینار راه رفتن بر روی ذغال، شرکت کنندگان سمینار او بر روی آتش راه رفتند بدون اینکه چیزی حس کنند .

رابینز شکست های متعددی را تجربه کرد اما هیچ گاه دست از تلاش نکشید و در حال حاضر راز موفقیت آنتونی رابینز سوال بسیاری از مردم جهان است .

راز موفقیت آنتونی رابینز

  • ذهن اگاه یک راز موفقیت آنتونی رابینز

آنتونی رابینز با مطالعات فراوان در مورد ذهن انسان به این نتیجه رسید که میتوان آگاهی را به ذهن القا کرد .او با تمریناتی نظیر راه رفتن روی آتش ثابت کرد که می توان ذهن را آگاه کرد .

از نظر او می توان با انجام تمریناتی ذهن را شرطی کرد .برای مثال وقتی شما کاری را می خواهید انجام دهید و مدام میگویید ناخودآگاه به ذهن خود فرمان می دهید که نمی توانید و این نتوانستن از خود شما نشئت می گیرد از کلام شما ،بنابراین برای آگاهی ذهن خود باید ابتدا کلام خود را تغییر دهید .

  • در شرایط بحرانی  جسم خود را تغییر دهید

یک راز موفقیت آنتونی رابینز این است که به جای اینکه در شرایط بحرانی مدام از کلمات مثبت استفاده کنید کلماتی که می دانید هیچ چیزی را تغییر نمیدهند .برای مثال شما اتفاق بدی را تجربه کرده اید و ذهن شما به هیج عنوان باور نمی کند که شرایط خوب است .

در چنین حالتی رابینز میگوید به جای تغییر روح خود جسم خود را تغییر دهید تا ذهن شما نیز به آگاهی برسد .مثلا ورزش کنید در این صورت تنش ها و اضطراب ها از بدن شما خارج خواهد شد .

  • نگرانی های خود را رها کنید

یک راز موفقیت آنتونی رابینز رهایی نگرانی هاست ،نگرانی هایی که وجودشان هیچ سودی برای ما ندارند .او می گوید با رها کردن و در نتیجه کاهش استرس می توانیم تمرکز خود را بر روی نکات مثبت زندگی مان قرار دهیم .

  • برای تغییر خود زبان بدن خود را تغییر دهید

آنتونی رابینز معتقد است که اگر می خواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید باید ابتدا بدن خود را تغییر دهید .اگر شانه های خود را همیشه افتاده میگیرید باید این را اصلاح کنید و قامت خود را راست کنید .

از تند صحبت کردن بپرهیزید و شمرده و با اطمینان حرف زدن را یاد بگیرید و این را ملکه ی ذهن خود کنید . با تغییر زبان بدن خود می توانید عملکرد مغز خود را بهبود ببخشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله ی مربوط به آنتونی رابینز را مطالعه کنید .

 

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

برای دیدن مطالب مرتبط بیشتر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.