شما یک مدافع توانا دارید

شما یک مدافع توانا دارید- جول اوستین

بدون ديدگاه

در این فایل ارزشمند جول اوستین به شما دوست گرامی یاد آوری می کند شما یک مدافع توانا دارید به نام خداوند که همیشه و در همه جا از شما در برابر هر چیزی حمایت و پشتیبانی می کند تا به آن آرامش و موفقیت ی که مد نظرتان است دست پیدا کنید . در این فایل جول اوستین به شما یاد می دهد که اگر کسی به شما بدی کرد نیاز نیست که شما زمان و انرژی خودتان را صرف این موضوع کنید آن بدی را تلافی کنید بلکه تنها کاری که باید بکنید این است که شما همه کارها را برعهده خداوند بگزارید و او می داند دشمنان شما را چگون از مسیر شما خارج کند تا علاوه بر اینکه به شما صدمه ای نرسد بلکه سود هم بکنید و این یعنی استفاده از قانون جذب .

تبریک می گویم شما اشتراک ویژه ی ماهیانه دریافت کردید و می توانید با زدن دکمه ی زیر فایل مورد نظرتان را به صورت کامل دریافت کنید

شما یک مدافع توانا دارید
شما یک مدافع توانا دارید

درباره سخنران:

جول اسکات اوستین که همه او را با نام جول اوستین می شناسند در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است او یک واعظ و کشیش تلویزیونی ، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود می باشد . این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکا است .   خطابه‌ها سخنرانی های جول استین در تلویزیونی او در شبکه های مجازی توسط بیشتر از ۷ میلیون بیننده در هفته و یا به عبارت دیگر در بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا دیده می‌شود .   او نویسنده هفت کتاب پر فروش در نیویورک تایمز می باشد. مردم جهان جول اوستین را با نام مستعار “کشیش خنده رو ” می‌شناسند.   جول اوستین در سایتش، خود را متعهد به کمک به مردم در تمام حوزه های زندگی کرده است و او معتقد است که عشق بدون قید و شرط و همچنین امید بی پایان برای رابطه شخصی با عیسی مسیح بوجود می آید .   او در قسمت دیگری در معرفی خودش اظهار داشته که: ما این امید را با دیگران به اشتراک می گذاریم که با ارائه نیازهای اساسی مانند غذا، لباس و وسایل پزشکی به کسانی که نیاز دارند زندگی بهتری را برای خود و دیگران می سازیم . ما از تلویزیون، اینترنت، پادکست ها و دیگر فناوری های جدید استفاده می کنیم تا سخنان روح بخش کتاب انجیل را به گوش همه مردم دنیا برسانیم .

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.